sobota, 22 listopada 2014

Ważna informacja ( przeczytaj do samego końca )Witajcie moi drodzy! 
Mam do Was ogromną sprawę... Chodzi o to, że dostaję ( od jakiegoś czasu ) wiadomości od czytelników z USA, UK i innych państw, z prośbą o udostępnienie tego bloga w języku angielskim. Owszem po prawej stronie jest opcja ''Tłumacz'' ale wszyscy się raczej zgodzą, że jeżeli chodzi o wujka Google Tłumacz - nie można do końca na nim polegać.
Moje pytanie skierowane jest do wszystkich:
  Czy znajdzie się tutaj jakaś dobra duszyczka, która podejmie się  tłumaczenia bloga o Alison na język angielski? 
Wiem, że to jest trudne, wiem że potrzeba na to wszystko czasu, naprawdę... Sama nie dam rady - niestety mój angielski jest godny pożałowania...Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która się tego podejmie. 
Jeżeli jesteście zainteresowani tłumaczeniem napiszcie w komentarzu, albo jeżeli znacie jakąś osobę, która mogłaby się czegoś takiego podjąć - zostawcie na nią namiary. Rozsyłajcie również moją prośbę po Waszych blogach ( jeżeli możecie ), stronach, może znajdzie się ktoś, kto będzie chętny :)
Dziękuję, za każdą możliwą pomoc!
Kocham Was!
x

P.S. Odcinek ''praaaaaaawie'' gotowy ;)

4 komentarze:

 1. hej. mogłabyś do mnie na gg napisać? 1220763
  nie chodzi o tłumaczenie, ale mam do ciebie bardzo ważną sprawę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że ja dałbym radę. Ale rozdziały pojawiały by się co dwa tygodnie bo tłumaczę juz jeden blog,,ale jeśli jestes zainteresowana to napisz do mnie na maila ok?
  ola072000@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Będzie dzisiaj odcinek? ;c

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń