niedziela, 4 maja 2014

Moja teoria związana z ''MR X''

Ok, więc postanowiłam napisać Wam moją teorię dotyczącą naszego wspólnego znajomego: MR X
Na wstępie zaznaczę, że nie każdy musi się ze mną zgadzać, to tylko MOJA teoria, ktoś inny może mieć własną.
Ale, żeby to wszystko ogarnąć, muszę zacząć od samego początku:
****

     Kilka dni temu po twitterze, zaczął krążyć tweet pt: ''MR X WRÓCIŁ!'' Na profilach Directioners ten tweet pojawiał się w bardzo szybkim tempie, a ci którzy nie byli z One Direction od samego początku, albo dołączyli po 2012roku nie mieli pojęcia o co chodzi. Na wszelki wypadek wyjaśnię:
     W 2012 roku, kiedy chłopcy mieli dać koncert w Nowym Jorku na największej scenie świata, Madison Square Garden, do internetu trafiła wiadomość, z której wynikało, że niejaki ''MR X'' chce zrobić krzywdę chłopcom, właśnie na MSG. Wiadomość od niego była długa, ale Directioners zaniepokoił jeden fragment: 

" Harry umrze gdy nastanie ciemność, Lou spadnie że sceny, Zayn zostanie postrzelony, Niall będzie płakał ale nikt go nie usłyszy, Liam przetrwa. 
Klatka jest ciasna nie pomieści 5 ptaszków 4 umrze jeden zyska czyli jest na odwrót  " 
''Kiedy zgasną światła, patrzcie na znaki''


     Wynikało z tego, że ktoś chce postrzelić/zabić One Direction. Nie za bardzo wiem, jak na to zareagowali sami chłopcy, ale na 100% ochrona została w tym dniu wzmocniona.

     Po zapadnięciu ciemności, ochrona złapała jedną z dziewczyn (Samanta Xavier), której udało się wnieść broń na halę, chowając ją w torebce. Dziewczyna została złapana, kiedy celowała w... Nialla Horana. Natychmiast wyprowadzono ją z koncertu... i cisza. Nie wiadomo co z nią zrobiono ( przynajmniej ja nie słyszałam). Kilka dni temu, kiedy pisałam na tt z jedną z Directionerek, napisała mi, że PODOBNO powtarzam PODOBNO Samanta wylądowała w zakładzie psychiatrycznym.
     Tak własnie wygląda sprawa z ''MR X'' z 2012 roku. Ja sama nie należałam do Directioners w tym okresie, zakładam, że nawet nie wiedziałam o ich istnieniu, więc wszystko to co wiem, to wynik poszukiwań w internecie i rozmów z osobami, które w 2012 roku to przeżywały.
     Wydawać by się mogło, że sprawa z ''MR X'' została już ostatecznie zamknięta. Jednak... Pojawiła się nowa wiadomość i zapowiada się na powtórkę z 2012.
     Na górze podałam link do TL, gdzie jest przetłumaczona wiadomość od ''MR X'', ale o tym za chwilę.
     Czytając o koncercie na MSG w 2012 i sprawie z MR X natknęłam się na TL, gdzie była zmieszczona rozmowa z ,,Nieznajomym''LINK ). Według mnie niektóre z tych ''faktów'' są naciągane, nie możemy przykładowo udowodnić, że chłopcy z 1D znali się przed X-factorem. To jest nierealne.
     Szczególnie zainteresował mnie fakt związany z... Jamsem Arthurem. Trochę nad tym myślałam i doszłam do wniosku, że JEŻELI te osoby miały rację, mamy do czynienia z... dwoma MR X. 
     Tak wiem, trochę to nierealne, ale popatrzcie. MR X zostawia nam wskazówki dotyczące chłopaków ( mówię tutaj o tym ''dobrym'' MR X). Kiedyś widziałam wiadomość ( niestety nie mogłam jej znaleźć ) od niego zawierającą same liczby, które odpowiadały kolejnym literom alfabetu. Po wypisaniu wszystkich liter, utworzyło się hasło odnośnie Larrego. Takich wiadomości od niego było jeszcze kilka.
     Szczerze, kto waszym zdaniem jest zdolny do tego, aby z jednej strony wysyłać nam wiadomości, które mają nam w jakiś sposób pomóc, a z drugiej strony grozić chłopakom śmiercią i przyprawiać nas o zawał? No chyba, że to ktoś kto ma schizofrenię, ale nie wnikam.
     Według mnie to mogą być dwie całkowicie różne osoby. Jeżeli tak jest naprawdę, to... Gdzie on teraz jest? Jeżeli jednak rozmowa ( a to bardzo prawdopodobne ) jest najzwyczajniej w świecie zmyślona- wtedy mamy jednego MR X, kogoś kto chce skrzywdzić chłopaków.
     Nie musicie się ze mną zgadzać w tej kwestii, jeżeli sądzicie, że to nie jest możliwe, to OK. Ja sama mam małe wątpliwości co do dwóch ''MR X'', ale uznałam, że warto się z tym z Wami podzielić.
     Pora teraz wrócić do nowej wiadomości od ''MR X''
     Pozwolę sobie skopiować już przetłumaczoną wiadomość:

"Prawdziwa nowa wiadomość od Mr X: Cześć
Nie wierzysz mi? Nawet nie przejmujesz się tym?
Mr X wrócił. Tak, to ja. 
Nie byłem w więzieniu. 
Zostałem wykopany z koncertu. 
Wróciłem. O tak, lepszy i silniejszy.
Założe się, że plan będzie pracował (chodzi o to, że się uda... mam nadzieje że rozumiecie). (Nie wiedziałam jak przetłumaczyć to zdanie "the clues you may want will help you" ale chyba chodzi o to, że będą potrzebować naszej pomocy czy coś, znam tłumaczenie każdego słowa, ale nie umiem ułożyć tego w zdanie, mam nadzieje,że zrozumiecie ;P). Pięćdziesiąt słów, punktualnie 20:00, pójdziemy kiedy zgasną światła. Sektor 1. Rząd 2. Sektor 103. Rząd 5. Drzwi sceniczne (w sensie do sceny no wiecie xd). Żadnej ochrony, żadnych kamer. Będziemy czekać na ich tour busy. W końcu dwóch chłopców pójdzie. Krótko w serce. Pięć chłopców umrze. Czerwone ubrania, czarne czapki. Uważaj, Mr X wrócił. 8 Maj, 2014, Rio De Janeiro. To data do zapamiętania, rozpowszechnij na świecie, i spróbuj zapamiętać ten dzień. Tweetnij to, podziel się tym na instagramie, cokolwiek, gdzie chcesz, to zrób. Tylko bądź gotowy i powodzenia wam wszystkim. X wrócił. Wrócił dla zemsty, nikt nie spodziewał się tego powrotu nigdy. Tick Tock, twój czas ucieka. Uratuj idoli. Miłej zabawy- X #mrxisback #mr.x"


     Po pierwsze: Dziewczyna która to tłumaczyła opuściła jedno zdanie ( pisałam już o tym w małej informacji pod ostatnim rozdziałem) Po Pięćdziesiąt słów, punktualnie 20:00 jest coś jeszcze: 3 will go when the lights go out. Całkowicie zapomniała o tej 3, a ona zmienia znaczenie. Teraz będzie: 3 z nas pójdzie, kiedy zgasną światła. Inaczej brzmi? Inaczej, zresztą sami porównajcie.

     Po drugie: Miała również problem z przetłumaczeniem jednego zdania: "the clues you may want will help you". Wystarczyło wrzucić zdanie do google tłumacz, aby uzyskać tłumaczenie. Na wszelki wypadek popytałam się koleżanki, która ma 6 z angielskiego, jak przetłumaczy to zdanie i google się nie pomylił. Brzmi ono: Oto wskazówki, które Ci pomogą.
      Dwa małe błędy, które zmieniają całkowicie znaczenie wiadomości. Sami porównajcie:

"Prawdziwa nowa wiadomość od Mr X: Cześć
Nie wierzysz mi? Nawet nie przejmujesz się tym?
Mr X wrócił. Tak, to ja. 
Nie byłem w więzieniu. 
Zostałem wykopany z koncertu. 
Wróciłem. O tak, lepszy i silniejszy.
Założe się, że plan będzie pracował.Oto wskazówki, które Ci pomogą: Pięćdziesiąt słów, punktualnie 20:00, 3 z nas pójdzie, kiedy zgasną światła. Sektor 1. Rząd 2. Sektor 103. Rząd 5. Drzwi sceniczne. Żadnej ochrony, żadnych kamer. Będziemy czekać na ich tour busy. W końcu dwóch chłopców pójdzie. Krótko w serce. Pięć chłopców umrze. Czerwone ubrania, czarne czapki. Uważaj, Mr X wrócił. 8 Maj, 2014, Rio De Janeiro. To data do zapamiętania, rozpowszechnij na świecie, i spróbuj zapamiętać ten dzień. Tweetnij to, podziel się tym na instagramie, cokolwiek, gdzie chcesz, to zrób. Tylko bądź gotowy i powodzenia wam wszystkim. X wrócił. Wrócił dla zemsty, nikt nie spodziewał się tego powrotu nigdy. Tick Tock, twój czas ucieka. Uratuj idoli. Miłej zabawy- X #mrxisback #mr.x"


     I jak? Zupełnie inaczej brzmi, prawda? Dobra to teraz analiza każdej wskazówki i informacji, którą zostawił dla nas MR X może celowo, albo przez przypadek.

1) Nie byłem w więzieniu. 
Zostałem wykopany z koncertu. 
Wróciłem. O tak, lepszy i silniejszy.
     Co to znaczy? Wiecie? Nie byłem w więzieniu. Zostałem wykopany z koncertu.  Hej! Kolego! Jakim cudem uniknąłeś więzienia i tylko cię wyrzucili z koncertu? Buuum. Mam odpowiedź! Czy widzieliście KIEDYKOLWIEK i GDZIEKOLWIEK jakieś wzmianki w gazecie o próbie zamachu na 1D? Nie? Bo ja też nie. Jeżeli już coś było to takie małe, że się wierzyć w to nie chce. Szczerze, gdybyście to Wy pracowali w jakieś gazecie i doszłaby do Was informacja, że jakiś szaleniec o mało nie zabił najpopularniejszego zespołu na świecie, co byście zrobili? Oczywiście, umieścilibyście DUŻY artykuł na kilka stron i na 100% byłoby wielkie zdjęcie One Direction na okładce z dopiskiem: ,,Cudem uniknęli śmierci'' albo coś podobnego. Dlaczego tego nie było? Hmm... Myślę, że Modest! nie chciał rozgłosu i załatwili to po cichu. Samanta wylądowała w zakładzie psychiatrycznym, a media ( według mnie) dostali ''w łapę'' aby siedzieli cicho i nie rozgłaśniali sprawy.
      Wróciłem. O tak, lepszy i silniejszy.  Jeżeli to Samanta jest na nowo ''MR X'' miała dwa lata, aby wszystko dokładnie zaplanować. I nie jest sama. ( O tym za chwilę ) Nie wiadomo z kim miała kontakt, gdy była w psychiatryku, ale możliwe, że ktoś jej pomógł zaplanować to wszytko, ktoś zgodził się z nią to zrobić.
2) Oto wskazówki, które Ci pomogą: Pięćdziesiąt słów, punktualnie 20:00, 3 z nas pójdzie, kiedy zgasną światła. Sektor 1. Rząd 2. Sektor 103. Rząd 5.
     Pięćdziesiąt słów tutaj nie za bardzo wiem o co może jej/jemu chodzić. Podejrzewam, że jest 50 osób, które wie o tym wszystkim, 50 osób, które są w to zamieszane.
punktualnie 20:00, 3 z nas pójdzie, kiedy zgasną światła. Sektor 1. Rząd 2. Sektor 103. Rząd 5.
     To już było łatwe. O godzinie 20:00 na hali zgasną światła. Dlaczego? Support. Prawdopodobnie One Direction 8 maja w Rio będą mieć support. Wykluczam, że to ICH koncert się wtedy zacznie, bo po co X miałby potem iść do drzwi scenicznych, jeżeli koncert ma trwać kilka godzin, a chłopcy stoją właśnie na scenie? Wykluczam również koniec koncertu, wtedy światła się zapalają a nie gaszą. Dobra to już wiemy, teraz dalej
     3 z nas pójdzie, kiedy zgasną światła. Światła zgasły... I trzy osoby wyjdą z hali. Skąd wyjdą? Z jakiego rzędu i sektora? Sektor 1. Rząd 2. Sektor 103. Rząd 5. Wyjaśnione. Mamy wszystko co chcemy wiedzieć.
3) Drzwi sceniczne. Żadnej ochrony, żadnych kamer. Będziemy czekać na ich tour busy.
      Tu już zaczynają się schody. Na początek dodam, że ktoś powiedział mi, że każda hala koncertowa jest zbudowana tak samo, albo podobnie jeżeli chodzi o wyjścia. Dlaczego? Ponieważ w razie dyby zdarzył się jakiś wypadek, gwiazda, która ma wystąpić może się w ewakuować nie czekając na nikogo, bo wie jak ma stamtąd wyjść.Gdyby jednak w Rio hala była inaczej zbudowana MR X prawdopodobnie zna rozłożenie korytarzy, pomieszczeń budynku, gdzie chłopcy będą grali koncert. No bo jak inaczej ma dostać się na parking i do drzwi scenicznych?
      Wiedzieliście film TIU? W pewnym momencie pokazano jak chłopcy opuszczali scenę i w tym samym momencie halę koncertową. Mieli mało czasu, przebierali się w biegu. I... UWAGA! Ich tour bus stał zaraz obok tylnego(?) wejścia. Mieli mały kawałek do przejścia po parkingu. Zaledwie kilka metrów. Teraz mogę się mylić, ale nikogo z nimi tam nie było. Byli oni i ludzie, którzy kręcili film. Gdzie byli ochroniarze? Na hali. Co się dzieje po i przed koncertem? Tłum fanów chce za wszelką cenę dostać za kulisy, aby zobaczyć chłopców. Ochrona jest tam, aby ten tłum powstrzymać. To jest jedna część ochrony. Druga, rozstawiona jest na korytarzu prowadzących do wyjścia, a zaledwie kilku, a być może SAM Paul jest już w tour busie. Co może się stać chłopcom, kiedy przechodzą tylko kilka metrów po parkingu?
     Kamer tam też nie ma. Podajcie mi chociaż jeden parking, gdzie przy tylnym/bocznym wyjściu z parkingu jest kamera. Nie ma. Są przy głównym. Czemu? Bo tylne i boczne drzwi mają być zawsze zamknięte.
     Uwaga. Przyjeżdżają chłopcy i ich tour busy. Prawdopodobnie przed koncertem będą mieli sesję, wywiad, albo najzwyczajniej w świecie odpoczną w hotelu. Przyjeżdżają chłopcy i wysiadają.... Co dalej? Ochrona jest w tour busie, i na hali. Na parkingu NIKOGO NIE MA.
4) W końcu dwóch chłopców pójdzie. Krótko w serce. Pięć chłopców umrze.
     Dopiero dzisiaj rano zrozumiałam co oznacza W końcu dwóch chłopców pójdzie . Oznacza to, że z tych 3 osób, które będą o 20 czekać, pójdą dwie, a jedna z nich będzie prawdopodobnie pilnować, czy nikt nie idzie i im nie przeszkodzi. To te dwie osoby będą strzelać. Krótko w serce. Pięć chłopców umrze.  Nie muszę chyba nic tutaj wyjaśniać. Wiadomo co się stanie.
5) Czerwone ubrania, czarne czapki.
     ''MR X'' zdradził jak ich rozpoznać. Będą ubrani w czerwone ubrania i czarne czapki.
6)  Uważaj, Mr X wrócił. 8 Maj, 2014, Rio De Janeiro. To data do zapamiętania, rozpowszechnij na świecie, i spróbuj zapamiętać ten dzień. Tweetnij to, podziel się tym na instagramie, cokolwiek, gdzie chcesz, to zrób. 
     ''MR X'' chce, aby to się rozniosło po całym świecie. Chce sławy, prościej mówiąc. Oczekuje również, że się w to zaangażujemy. Czemu tak myślę?
7) Tylko bądź gotowy i powodzenia wam wszystkim. (..) Tick Tock, twój czas ucieka. Uratuj idoli. Miłej zabawy- X 
     Czarne na białym X- kimkolwiek on jest, chce, abyśmy go powstrzymali. Chce abyśmy rozwiązali wskazówki i coś z tym zrobili. To jest gra. A chłopcy są pionkami. Niestety.

     Taka jest moja teoria. Myślałam nad tym całe popołudnie i szczerze powiedziawszy trochę mnie to zaszokowało. Nie wiem, czy gdzieś nie popełniłam błędu, czy gdzieś coś źle zrozumiałam. Wiem jedno na sto procent. X nie jest głupi. Na 100% zmienią swoją ''pozycję'' na koncercie. Sokoro załóżmy wie o tym 50 osób, mają do wyboru 50 miejsc na całej hali, w różnych sektorach. On nie da się tak łatwo złapać.
     Podejrzewam, że również kolory ubrań będą inne. Możliwe, że będzie na odwrót: czarne ubrania, czerwone czapki...
     Modest! pewnie już o wszystkim wie. Kim dla nich są chłopcy? Żyłą złota... Przykro mi, ale muszę to powiedzieć. Dla nich liczy się tylko kasa jaką przez nich zdobędą, dlatego nie pozwolą, aby stracili grube miliony, bo komuś zachciało się strzelać do chłopaków. Jeżeli Modest! jest taki mądry, z pewnością rozgryzł już wszystkie wskazówki i wie co ma robić. Na pewno ochrona będzie wzmocniona, nie zdziwię się, jak każdy przed wejściem na koncert będzie przeszukiwany...
     ''MR X'' nie działa już sam. Ich jest więcej. Skoro Samanta miała dwa lata, aby wszystko dokładnie zaplanować, musiała się upewnić, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.
     Na koniec dodam jedno. Czytając to wszystko od samego początku zdałam sobie sprawę, że oni będą przy drzwiach scenicznych, ale potem będą musieli przejść. Why? TIU. Przed każdym koncertem, kiedy chłopcy mieli wyjść na scenę, za kulisami było PEŁNO OSÓB. Technicy, ochrona, makijażyści i itp...

     Jaka jest wasza teoria? I co sądzicie o mojej? Nie każdy musi się z nią zgadzać, od razu mówię :D

5 komentarzy:

 1. OMG. TERAZ TO JA POPROSTU SRAM ZE STRACHU OMG OMG OMG! JAPITULE. AZ SIE TRZESE JAK GALARETA OMG.
  @luvmyniallers

  OdpowiedzUsuń
 2. O JA PIEROLE. Oczy mam szeroko otwarte i kurwa mnie zszokowałaś. Ja pierdole. Przecież ja się zesram tego 8 maja. JEZU CHRYSTE DOPOMÓŻ. Co się dzieje?! :OOOOOOOO

  OdpowiedzUsuń
 3. boję się, właśnie widziałam na tt te różne rzeczy o tym , ale myślałam że to żart ..za bardzo nie orientuję się w tym bo nie byłam directioner w 2012 więc nie wiem jak to było ale czytałam że każdy przed wejściem na stadion ma być sprawdzany :( oby to był mało śmieszny żart ....!

  OdpowiedzUsuń
 4. Płacze teraz jak głupia ;'c Próbuje się uczyć ale cały czas mam przed oczami obraz Nialla, Harrego, Liama, Louisa i Zayna. Może to prawda, a może ktoś sobie robi żarty i mimo, że nie jestem wielką fanka to cholernie mi przykro i nie chce, żeby chłopcom stała się krzywda... Nie rozumiem jak można czerpać przyjemność z zabicia niewinnych, utalentowanych osób. No po prostu nie mieść mi się to w głowie. Jestem taka zła i smutna, że nawet gra na gitarze mnie nie uspokaja co jest dziwne bo zawsze muzyka koi moje nerwy i żal.
  Przecież gdyby miała miejsce taka sytuacja (modle się żeby jej nie było) to przecież wiele dziewczyn popełniłoby samobójstwo ponieważ niektóre dziewczyny żyją tylko dla nich bo nie mają dla kogo, a ich muzyka i istnienie jest dla nich oparciem. Nie wyobrażam sobie, że mogłoby ich zabraknąć. Mimo iż ich nie znam myślę, że są to wspaniali już teraz mężczyźni warci uwagi i z całego serca życzę im długiego życia bez problemów i oczywiście miłości i zdrowia bo to chyba najważniejsze i oczywiście aby przez sławę i pieniądze nie tracili głowy.
  Co do tego co napisałaś to sama nie wiem co mam myśleć. Boje się strasznie, że jednak to prawda... Tak strasznie się boje.
  Ta/Ten "MR X" chyba za dużo naoglądał/a się PIŁY (nie wiem kto stworzył to cholerstwo i wgle nie wiem jak normalny człowiek może tworzyć takie filmy) mianowicie każe rozwiązywać zagadki i prowadzić jakieś śledztwo... Ten ktoś na prawdę ma nie poklei w głowie... A jeżeli zabijanie jest dla niego przyjemnością i chce w taki sposób zdobyć sławę to ja współczuje temu komuś z całego serca. Czytałam to z niedowierzaniem. Nie chcę ty przeklinać ale no KURWA MAĆ (przepraszam) co za idioci żyją na tym świecie! Ręce opadają....Szkoda nerwów na to... Ale później większość będzie miała poczucie winy że "wiedziałem/am, ale nic nie mogłem/am zrobić". Myślę, że nawet ja zaliczałabym się do tych osób. Może nie potrzebnie się bulwersuje bo może to głupie żarty, ale do CHOLERY takie "żarty" to powiem wam zajebiste sobie ktoś wymyślił... Jejku przepraszam za moje nerwy i wydaje mi się, że chaotyczne pisanie (cała ja ;D), ale ciężko mi to wszystko pojąć. Mam nadzieje, że to wszystko nie jest prawda, a jeśli tak to że ten plan nie wypali, albo nie dojdzie do skutku cokolwiek byle nic się komu nie stało... Boże tak się boje ;c
  PS. Uwielbiam twojego bloga. <3 Jest jednym z lepszych jakie czytałam, a już przeczytałam całą masę. Mam nadzieje, że będziesz kontynuowała pisanie bo na prawdę masz talent! Życzę miłego wieczoru! ;*
  Maluszek xx.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest dlugo po 8 maja i naszczescie nic sie nie wydarzylo ;)

  OdpowiedzUsuń