niedziela, 28 września 2014

Urlop

Taaak. Zapewne czekacie na nowy odcinek. Chapter XXXV nie pojawi się dzisiaj, za co bardzo Was przepraszam. Chyba wszyscy zauważyli, że odcinki stają się krótsze, bardziej nudne... Dlatego, chcąc uchronić Was przez całkowitym zaśnięciem w trakcie czytania:
ZAWIESZAM BLOGA NA DWA TYGODNIE.

Wiem, ja też tego nie chcę, ale muszę odpocząć przez chwilę, nabrać jakiś nowych pomysłów i zacząć patrzeć na bloga tak samo jak na początku. Mam nadzieję, że nie odejdziecie, że poczekacie te 14 dni. 
W ciągu tych dwóch tygodni, znajdziecie mnie na blogu o Taylor ( Tokio Hotel), gdzie opublikuję epilog, oraz na blogu o Nieznajomym ( do końca zostały tam już tylko dwa odcinki). Kiedy tutaj wrócę, będę prowadzić już TYLKO dwa blogi, a nie jak teraz pięć.
See you soon i mam nadzieję, że zobaczymy się w tym samym gronie.
Kocham Was, i jeszcze raz przepraszam.
Zawieszenie to okropne słowo, nie lubię go używać, ani widzieć na jakimkolwiek blogu, dlatego... nazwę to inaczej. Biorę dwutygodniowy urlop :D O. I od razu inaczej brzmi... tak bardziej... pozytywniej.
Ch.
P.S. Blog znajdziecie również na Wattpad: KLIK

9 komentarzy:

 1. Rozumiem Cię! :| Nie fajnie jest nie mieć jakiegokolwiek pomysłu i ciężko jest czasem nas zadowolić! :/ Mam nadzieję, że ten urlop wyjdzie ci na zdrowie i szybko do nas wrócisz. :) Dlatego czekam cierpliwie na ciebie i nowy rozdział. ;*
  Pozdrawiam Cię, Patrycja ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. będę czekała :D do zobaczenia za 2 tygodnie :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Napewno bedę czekać!!oraz nie martw się nawet najlepszym pisarzom brakuje pomysłów na ciąg dalszy :D No to czekam do 12 pazdziernika mam nadzieję, że nie zapomisz o nas i o blogu

  OdpowiedzUsuń
 4. kiedy dodasz nowy rozdział????

  OdpowiedzUsuń
 5. 2 tygodnie przedłużyły się prawie na miesiąc :c

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy kolejny rozdział? ???

  OdpowiedzUsuń
 7. Japierdole. Masz jakis problem dziecko? Widocznie potrzebuje wiecej czasu by sie zregenerowac i nabrac sil, checi oraz weny na dalsze pisanie. ONA JEST TYLKO CZLOWIEKIEM !!! -,- To nie robot ze odpierdoli rozdzial i wstawi na bloga. ZROZUM !

  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń